0

Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız, muhtemelen saç ekimi yaptırmış ünlü isimleri araştırarak sorularınıza yanıt arıyorsunuz. Ünlü oyuncuların yaptırdığı saç ekimlerinin getirdiği çok başarılı sonuçlar, işlemi daha tercih edilesi hale getiriyor. Bir noktada ikon olarak görüldüklerinden ve gözler önündeki ani değişimleri, saç ekiminin ne kadar da doğru bir karar olduğunu gösteriyor. Peki, saç ekimi yaptıran ünlüler kim? Biz onları daha önce nasıl gördük ve şu an nasıl bir görünümdeler? Hep beraber inceleyelim.

Saç Ekimi Yaptıran Ünlüler

Acun Ilıcalı, Murat Boz, Oğuzhan Koç, Mustafa Ceceli, Tamer Karadağlı, Yılmaz Morgül, Emre Karayel, Fikret Uşkan, Tayanç Ayaydın, Oktay Kaynarca, Uğur Arslan, Yiğit Özşener, Tardu Flordun, Öner Erkan, Ali Aksöz, Hakan Yılmaz, Ahmet Saraçoğlu, Rıza Kocaoğlu ve Yalın saç ekimi yaptıran ve değişimleriyle başarılı sonuçlar yakalayan, sahne dünyasından modeller ve ünlülerden bazıları. Bu isimler, kendilerini en iyi saç ekim doktorlarına emanet ederek çok daha iyi görünmeyi istediler. Ve öyle de oldu.:)

1. Acun Ilıcalı

2. Murat Boz

3. Mustafa Ceceli

4. Tamer Karadağlı

5. Fikret Uşkan

6. Rıza Kocaoğlu

7. Ahmet Saraçoğlu

8. Yalın

9. Hakan Yılmaz

Saç Ekiminden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç ekimi yaptırmaya karar verdiniz. Peki, bir sonraki aşama ne olacak? Alanında uzman doktorun yer aldığı ve hastane ortamında profesyonel bir kadro tarafından yapılan saç ekim kliniğini tercih etmeniz en kritik faktör. Saç ekimi yaptıran ünlülerin birçoğu; işinin ehli isimlerle tanışmış ve ulaştıkları doğal ve sağlıklı görünümleri bu şekilde elde etmişlerdir. Bir hastane veya klinik; işlem her 2 yerde de gerçekleştirilebilir; ancak steril şartların doğru bir şekilde sağlanmış olduğundan emin olunmalıdır. Aksi halde; saç nakli esnasında enfeksiyon kapma riskiniz artar ve ekimden sonraki iyileşme süreciniz beklenenden daha farklı yan etki ve komplikasyonlar açığa çıkmış olarak geçebilir. Bunlar karşılaşmak istemediğimiz durumlardır ve hem sizi hem de bizi yorabilir. Bu nedenle, saç ekimi yaptığımız alanların sterilizasyonunu maksimum seviyede sağlıyor, uzman ekiplerle çalışıyor ve işlemden sonra kontrollerinizi bizzat kendim yapıyorum. Günün her saatinde bana WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00-19.00
Hafta sonu: 09.00-18.00