2022 Saç Ekimi Fiyatları

0

Saç ekiminde kullanılan yöntemler teknolojinin de gelişmesiyle birlikte çeşitlenmiştir. Kullanılan yeni yöntemler saç ekimi fiyatlarını doğrudan etkileyen en önemli faktördür. Saç ekimi fiyatlarını konusunda bilgi sahibi olmak ve size en uygun saç ekimi yöntemini öğrenmek için kliniğimizin iletişim numaralarından bize ulaşabilir veya konuğumuz olabilirsiniz.

Saç ekimi fiyat araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, piyasa değerinin çok altında saç ekimi fiyatı veren merdiven altı işletmelerden uzak durmanızdır. Bazı yapılan işlemlerin maalesef geri dönüşü yoktur. Yanlış bir operasyon; saç derisi yaralanmalarına ve daha çok saç kaybına yol açabilir.

Saç ekimi fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir?

Saç ekimi fiyatlarını belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. Saç ekiminin yapıldığı bölge, kullanılacak greft miktarı, saç ekimini yapacak yerin kaliteli ve tecrübeli bir ekip olması, saç ekiminde hangi yöntemin kullanıldığı gibi faktörler saç ekimi fiyatlarını belirlemektedir. Saç ekimi fiyatına etki eden unsurları şöyle sıralayabiliriz:

  • Saç ekimi yapılacak yerin konumu
  • Saç ekimi yapılacak yerin tecrübeli ve güvenilir bir ekip olması
  • Ekim esnasında kullanılacak yöntemler
  • Saç ekimi yapılacak bölge boyutu, seyreklik giderilmesi
  • Kullanılacak greft miktarı

Saç ekimi yöntemleri nelerdir?

Saç ekimi; teknolojinin gelişmesiyle birlikte yöntem olarak oldukça çeşitlenmiştir. Burada kullanılan ekipman ve cihazların kullanılacak yöntem de oldukça büyük etkisi vardır. Aşağıda sizler için uyguladığımız bazı yöntemlerden kısaca bahsettik:

Greft denince akla ilk olarak saç teli gelse de aslında saç kökü de buna dahil bir kavramdır. Başarılı bir saç ekimi için alanında uzman olan doktorun kaç greft ekileceğine karar vermesi önemlidir. Aksi takdirde tedaviden tam sonuç alınamaz. Doğal gözükmesi için güzel bir dağılım önemlidir. Greft miktarları; kelleşen veya seyrekleşen bölgeye göre değişmektedir. Kullanılacak greft miktarı 3000 greft, 4000 greft, 5000 greft olmak üzere değişkenlik gösterebilir. Bu tamamen kişisel bir uygulamadır. Greft sayısı fiyat ile doğru orantılıdır; greft arttıkça saç ekimi fiyatı da artabilmektedir.

Saç ekiminde fiyat farklılıklarının sebebi nedir?

Saç ekimi fiyatları kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Bunun en önemli nedeni; operasyonun kişiye özel ve beklentileri doğrultusunda planlanmasıdır. Burada en önemli etkenler; seyrekleşen ve kelleşen bölgenin alanı, kullanılacak greft sayısı, saç ekimi yapacak doktorun ve ekibinin tecrübesi, kullanılan yöntemler, saç ekim merkezinin belirli standartlara sahip olması gibi nedenlerdir. Piyasanın çok altında fiyat veren saç ekim işlemi yapan yerler genellikle yasal olmayan, merdiven altı diye tabir ettiğimiz yerlerdir. Saç ekim işlemi için fiyat alırken muhakkak bu hususlara dikkat edilmelidir. Saç ekimi yaptıracak kişi araştırma yaparken konuştuğu ya da anlaştığı doktora kesinlikle aklındaki soruları sorabiliyor, kesin ve net cevaplar alabiliyor olmalıdır. Hatta öncesi-sonrası işlemlerin resimlerini talep etmesinde fayda vardır.

Uzman kadro, tecrübeli ekip

Uzmanlığını saç ekim cerrahisinde devam ettiren Dr. Ahmet Ayık, uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimiyle saç ekim işlemini uzman ekibiyle beraber titizlikle gerçekleştirmektedir. Kliniğimiz standartların çok üzerinde olan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir saç ekim merkezidir. Aynı zamanda hijyen ve Covid-19 tedbirlerine oldukça önem vermektedir. 2022 saç ekim fiyatlarını öğrenmek ve size en uygun saç ekim yöntemini belirlemek için bize çekinmeden ulaşabilir, saç ekim merkezimizin konuğu olabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00-19.00
Hafta sonu: 09.00-18.00

Whatsapp'ı Aç!
Merhaba!
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?